MG 3937 CopyMG 3937 Copy

W piątek, 22 marca w Centrum Handlowym Rondo odbyła się prezentacja ABRAMCZYK Polonii Bydgoszcz.  Kibice mogli się spotkać z zawodnikami, posłuchać rozmów z nimi i zadać swoje pytania.

Thank you for reading this post, don't forget to subscribe!

W programie wydarzenia miało miejsce przedstawienie składu drużyny na sezon 2024, był czas na zdjęcia, autografy i zbicie piątki, spotkanie dla najmłodszych z Gryfusiem oraz akcenty związane z historią klubu za sprawą prezentacji old boy’ów oraz wystawy zdjęć.

Tekst i fot.: Stanisław Gazda

Adres mailowy: obiektywnabydgoszcz@gmail.com