Pierwszy raz na torze trenowali dziś żużlowcy Abramczyk Polonii Bydgoszcz. - Obiektywnabydgoszcz.plPierwsze_kolka_na _Polonii

Tak jak zapowiadał prezes Jerzy Kanclerz – w piątkowe popołudnie żużlowcy Abramczyk Polonii, którzy wczoraj rozpoczęli krótkie zgrupowanie w obiektach Cukrowni Żnin – wzięli udział w pierwszym w tym roku treningu na torze.

Jeżli pogoda nie pokrzyżuje planów – będą codziennie dojeżdżać na treningi ze Żnina do Bydgoszczy, a po nich całą drużyną wracać do Cukrowni.

Dzisiaj przy Sportowej oprócz zawodników ze składu bydgoskiej drużyny, dało się zauważyć Adriana Miedzińskiego  i gościnnie korzystającego z atutów toru Szymona Woźniaka.

Na piątek (22 marca) zaplanowany jest sparing z Unią Leszno w Bydgoszczy. Po nim podopieczni trenera Tomasza Bajerskiego zaprezentują się kibicom drużyny w galerii handlowej przy ul. Kruszwickiej (początek o godz. 19.00). Dzień później poloniści wybierają się na treningi do Leszna. Kolejne testowe jazdy zaplanowano już na początek kwietnia – 4.04 na Motoarenie, a 5.04 z Apatorem w Bydgoszczy. No i w niedzielę, 24 marca w Bydgoszczy, we wspaniałej obsadzie odbędzie się Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych (początek o godzinie 14.00).

Tekst, foto i wideo: Stanisław Gazda

author avatar
obiektywnabydgoszcz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Adres mailowy: obiektywnabydgoszcz@gmail.com