Złodziejka - Obiektywnabydgoszcz.pl

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Śródmieście zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach. Wszyscy, którzy rozpoznają kobietę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Kryminalni z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Śródmieście prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży portfela z gotówką i włamania na konto, przy nieuprawnionym użyciu karty, płacąc zbliżeniowo, do którego doszło w 21 kwietnia 2024 roku, przy ulicy Stary Port/Jagiellońska w Bydgoszczy. Do sprawy został zabezpieczony monitoring, który zarejestrował wizerunek osoby podejrzewanej o popełnienie przestępstwa. Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji kobiety przedstawionej na zdjęciach.

Wszelkie informacje dotyczące tej sprawy można przekazać osobiście w komisariacie policji przy ulicy Poniatowskiego 5 w Bydgoszczy lub telefonicznie pod numerem telefonu, w godz. 07:00-15:00, 47 751 11 85, a także całodobowo pod numerami 47 751 11 60 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. I Kr 1634/24.

(gaz)

Złodziejka. Kto rozpoznaje? - Obiektywnabydgoszcz.pl
author avatar
obiektywnabydgoszcz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Adres mailowy: obiektywnabydgoszcz@gmail.com