Święto Województwa

Wczorajszy, przeniesiony do hali „Łuczniczka” koncert „Wyspa Kina” z udziałem gwiazd w ramach Święta Województwa Kujawsko-Pomorskiego był pierwszą z propozycji przedstawionych mieszkańcom Bydgoszczy.

Thank you for reading this post, don't forget to subscribe!

Dziś druga –  koncert L.U.C. & Rebel Babel Ensemble z gościnnym udziałem Bisza oraz 10. orkiestr dętych z województwa kujawsko-pomorskiego.

Zobaczcie zdjęcia:

Fot. Andrzej Goiński i Stanisław Gazda

Adres mailowy: obiektywnabydgoszcz@gmail.com